Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

wtorek, 25 wrzesień 2018 11:58

Konferencja edukacyjna w Stobrawskim Parku Krajobrazowym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Prowadzenie zajęć przyrodniczych nie musi, a wręcz nie powinno sprowadzać się wyłącznie do zagadnień teoretycznych omawianych w klasach szkolnych. Przekazywanie wiedzy przez doświadczenie jest alternatywą z której można skorzystać wykorzystując m.in. nowoczesną bazę edukacyjną Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Pracownicy parku posiadają wiedzę oraz doświadczenie zarówno w prowadzeniu zajęć edukacyjnych jak i w badaniach przyrodniczych, dzięki czemu mogą w sposób ciekawy przekazać wiedzę przyrodniczą współczesnej młodzieży.  

Dlatego też zapraszamy wszystkich zainteresowanych edukacją przyrodniczą 15 października br. na bezpłatną konferencję, podczas której uczestnicy dowiedzą się m.in. jakie walory przyrodnicze, historyczne i kulturowe posiada Stobrawski Park Krajobrazowych oraz jakie formy edukacji przyrodniczej mogą być realizowane w oparciu o naszą bazę. Zaprezentują się również zewnętrzne podmioty świadczące usługi edukacyjno – turystyczne bazujące na walorach parku.

Na uczestników czekają prelekcje oraz warsztaty prowadzone przez pracowników Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych. Każdy uczestnik biorący udział w konferencji otrzyma pakiet materiałów oraz zaświadczenie potwierdzający obecność. 

Szczegółowe informacje:

Data: 15 października 2018 r.,
Godzina: 13.00 – 16.00
Miejsce: siedziba Stobrawskiego Parku Krajobrazowego w Ładzy, ul. Reymonta 3, 46-034 Pokój.
Ilość miejsc: 40 osób
Odbiorcy: konferencja skierowana jest do nauczycieli, pracowników domów kultury, bibliotek, nadleśnictw, urzędów gmin, przedstawicieli PTTK, stowarzyszeń oraz innych osób zainteresowanych edukacją przyrodniczą.
Zapisy: prosimy o zapisy (imię i nazwisko, szkoła/instytucja/ngo, nr telefonu kontaktowego) drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefoniczną (77 469 35 50) do dnia 5 października 2018 r. O przyjęciu na listę decyduje kolejność zgłoszenia. Osoby zakwalifikowane do udziału w konferencji, w przypadku rezygnacji, proszone są o pilny kontakt, w celu umożliwienia zaproszenia osób z listy rezerwowej.

Czytany 1391 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 25 wrzesień 2018 12:33

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by