Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

czwartek, 11 sierpień 2022 10:09

Poznajemy Park Krajobrazowy "Góry Opawskie" - relacja

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach wakacyjnych spotkań z przyrodą, organizowanych na leśnej polanie w Pokrzywnej, odbyły się warsztaty p.n. Poznajemy Park Krajobrazowy „Góry Opawskie”.

Uczestników przybyłych do Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie” na imprezę plenerową nie odstraszyła nawet deszczowa aura. Warsztaty prowadzone były głównie dla najmłodszych i młodzieży, ale z oferty skorzystali również dorośli. W Parku gościliśmy przyjezdnych turystów, rodziny z dziećmi oraz zorganizowane grupy kolonijne. Dla wszystkich przybyłych przygotowaliśmy wiele atrakcji, gwarantujących doskonałą zabawę z przyrodą. Były quizy, zabawy sensoryczne, plastyczne, ruchowe, poznawanie skał i minerałów, a także porcja ciekawostek o świecie przyrodniczym, wyjątkowych mieszkańcach lasu i cennych ekosystemach.

Cieszymy się, że tegoroczne wydarzenie przyciągnęło tak dużo osób chcących poznać walory przyrodniczo- krajobrazowo- historyczne naszego Parku.

Wakacyjny odpoczynek to nadarzająca się okazja do odwiedzenia Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie”!! Gorąco zapraszamy!!!

 

 

  

 

Czytany 56 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 sierpień 2022 11:08

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by