Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

piątek, 08 kwiecień 2022 10:13

Wielkanocne kompozycje pachnące lasem

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

Zapraszamy na warsztaty wielkanocne w Parku Krajobrazowym „Góry Opawskie”. Chcemy zachęcić Was do wykonania naturalnych dekoracji świątecznych z wiosennych kwiatów i pachnących lasem ozdób.

Na warsztatach wykorzystamy różne techniki i motywy robienia świątecznych wianków, stroików czy bukietów, które następnie upiększą Wasze domy i świąteczne stoły.

Z naszej strony zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i sprzęt.

Warsztaty odbędą się w dniu 14 kwietnia 2022 r. w siedzibie Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie”; Pokrzywna 11. Spotkanie planujemy w godzinach od 15.00 do 17.00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prosimy kierować do p. Anny Torbus pod nr tel. 77 439 75 48 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 13.04.2022 r.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem warsztatów. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Powyższy artykuł ukazał się w związku z prowadzeniem edukacji ekologicznej, mającej na celu zaznajomienie mieszkańców woj. opolskiego z rozmaitością form życia, występującą na terenie województwa. Realizowany jest w ramach projektu: „Głos mają ryby. Ochrona dziedzictwa kulturowego i bioróżnorodności w środowiskach wodnych w Muzeum Wsi Opolskiej i na terenie Śląska Opolskiego” w ramach RPO WO na lata 2014 –2020, Oś priorytetowa V, Ochrona środowiska, dziedzictwa kulturowego i naturalnego, działanie 5.1 Ochrona różnorodności biologicznej.

Czytany 201 razy Ostatnio zmieniany piątek, 08 kwiecień 2022 13:19

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by