Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

poniedziałek, 15 listopad 2021 12:16

Warsztaty świąteczne w Parku Krajobrazowym "Góry Opawskie"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak wyczarować niepowtarzalną, przedświąteczną aurę w domu?

Zacznijmy od małych ozdób, własnoręcznie przygotowanych, które podkreślą nasz indywidualny styl. Okres przedświąteczny jest najlepszą do tego okazją.

Chcemy zaprosić Was na warsztaty świąteczne w Parku Krajobrazowym „Góry Opawskie” i zachęcić do wykonania naturalnych dekoracji przy jednoczesnym doświadczaniu magii robienia tych wyjątkowych przedmiotów. Inspiracje czerpać będziemy prosto z lasu, z natury, która dostarczy nam niepowtarzalnych materiałów i ozdób. Na warsztatach pokażemy różne techniki i motywy wykonania świątecznych rekwizytów. Wykorzystamy je podczas robienia stroików, choinek lub wianków, które następnie upiększą Wasze domy.

Z naszej strony zapewniamy wszystkie potrzebne materiały i sprzęt. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem warsztatów. 

Zapraszamy na warsztaty w dniu 3 grudnia 2021 r. do siedziby Zespołu Opolskich Parków Krajobrazowych w oddziale Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie”; Pokrzywna 11. Spotkanie planujemy w godzinach od 12.00 do 15.00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy prosimy kierować do p. Anny Torbus pod nr tel. 77 439 75 48 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 26.11.2021 r.

 

Czytany 219 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 listopad 2021 07:45

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by