Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

piątek, 14 sierpień 2020 06:23

Gratulacje dla Oli – laureatki konkursu pn. „Parki Krajobrazowe Polski”

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z dumą informujemy, że zwycięzcą ogólnopolskiego konkursu internetowego Parki Krajobrazowe Polski, którego organizatorem był Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego we współpracy z Porozumieniem Parków Krajobrazowych Polski została Ola Jarzyna z województwa opolskiego. Laureatka wraz z 798 uczestnikami konkursu przez cały miesiąc, każdego dnia zmagała się z pytaniami z zakresu ekologii, ochrony przyrody i ochrony środowiska.

Ciesząc się sukcesem Oli, mieliśmy okazję wręczyć jej zasłużone nagrody oraz ugościć zwyciężczynię konkursu i jej najbliższych członków rodziny – mamę, tatę i uroczego braciszka Maciusia w oddziale Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie” w Pokrzywnej. Dla podniesienia rangi zasłużonej nagrody, pracownicy Parku zabrali całą rodzinkę na przejażdżkę terenowym samochodem po urokliwych i osobliwych miejscach Gór Opawskich.

Jeszcze raz gratulujemy Oli zwycięstwa i życzymy dalszych sukcesów!
Jednocześnie zapraszamy wszystkie chętne dzieci i starszą młodzież do brania udziału w konkursach przyrodniczych organizowanych przez Parki Krajobrazowe. Szukajcie informacji na Facebooku i śledźcie nasze strony internetowe.

Czytany 553 razy Ostatnio zmieniany piątek, 14 sierpień 2020 07:01

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by