Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

czwartek, 19 sierpień 2021 11:00

Zapraszamy na warsztaty o owadach zapylających

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby posłuchać opowieści o sympatycznych trzmielach, pracowitych pszczołach czy uroczych murarkach, którzy chętnie spróbują  różnych miodów i pobawią się plastycznie. W nagrodę zabiorą ze sobą do domu proste domki dla owadów, świece z węzy pszczelej i dużą dawkę pozytywnego nastawienia dla naszych małych sprzymierzeńców - owadów zapylających. 

Zgłoszenia  na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pod numerem telefonu 77 469 35 50 (osoby do kontaktu: Żaneta Cieślak, Agata Frankiewicz)

Karta zgłoszenia

Regulamin

 Ankieta dotycząca zdrowia uczestnika

Ankieta dotycząca zdrowia opiekuna uczestnika

Podczas warsztatów spotkamy się z pszczelarzem, który pokaże nam jak wygląda ul w środku i opowie o pracy pszczelarza.  Przygotujemy świece z węzy pszczelej, nauczymy się rozpoznawać różne smaki miodów i wykonamy ozdoby z akcentem pszczelim. Na koniec zrobimy domki dla owadów zapylających, które można będzie zabrać do domu i umieścić we własnym ogródku lub na balkonie.  

 

Czytany 313 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 19 sierpień 2021 12:49

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by