Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

wtorek, 10 wrzesień 2019 09:18

Zaproszenie na Międzynarodowy Dzień Rzek w Stobrawskim Parku Krajobrazowym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zespół Opolskich Parków Krajobrazowych serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką rzek na organizowane przez Stobrawski Park Krajobrazowy wydarzenie edukacyjne
pn.: „Międzynarodowy Dzień Rzek”.
Podczas zajęć poznamy gatunki roślin i zwierząt związanych z ekosystemami rzecznymi oraz sposoby badań środowiska rzecznego. Dowiemy się także jak wielkie jest znaczenie rzek dla funkcjonowania układów przyrodniczych.
Zajęcia będą składały się z części kameralnej (prezentacji i warsztatów) oraz terenowej, podczas której przeprowadzone zostaną badania ichtiofauny metodą elektropołowów na rzece Budkowiczance. Zajęcia terenowe są skierowane dla osób dorosłych oraz studentów zainteresowanych sposobami monitoringu ekosystemów rzecznych, natomiast dla dzieci w tym samym czasie odbędą się warsztaty plastyczne w siedzibie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Nad rzekę udamy się pieszo (ok. 3 km), możliwy jest również dojazd samochodem od strony miejscowości Krzywa Góra. Na zakończenie planowane jest ognisko integracyjne przy siedzibie SPK w Ładzy.
Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem, a następnie zgłoszenie drogą telefoniczną pod nr 77 469 35 50. Osoba do kontaktu: Agnieszka Mulawa.
Zapraszamy!

Czytany 100 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 wrzesień 2019 07:29

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by