Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

czwartek, 25 kwiecień 2019 11:07

Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Stobrawskim Parku Krajobrazowym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ramach obchodów Dni Otwartych Funduszy Europejskich zapraszamy wszystkich chętnych w dniu 11 maja br. na prezentację multimedialną walorów przyrodniczych, historycznych i kulturowych Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Po prezentacji przewidziane jest zwiedzanie siedziby parku ze szczególnym uwzględnieniem elementów związanych z edukacją przyrodniczą (tablice gatunkowe, dźwiękowe, modele, tropy). Następnie chętnych zapraszamy do wspólnej zabawy na ścieżce qestingowej przy siedzibie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego. Ścieżka qestingowa to połączenie szlaku tematycznego z podchodami, forma turystyki rekreacyjno–edukacyjnej.  Uczestnicy zabawy otrzymają specjalne ulotki, które będą mogli wypełnić poszukując informacji zawartych na ścieżce. Poszerzą w ten sposób swoją wiedzę z zakresu rozpoznawania gatunków drzew, ptaków, płazów i gadów oraz form ochrony przyrody. Nagrodą za wypełnienie ulotki będzie pamiątkowy dyplom oraz przypinka z logo parku.

Przy siedzibie parku znajduje się również plac zabaw dla dzieci.

Zbieramy się przy siedzibie Stobrawskiego Parku Krajobrazowego w Ładzy przy ul. Reymonta 3 w dwóch turach – na godz. 10.00 lub 13.00 (do wyboru), wstęp bezpłatny.

Czytany 487 razy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by