Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

wtorek, 29 listopad 2022 12:22

warsztaty świąteczne w Parku Krajobrazowym "Góry Opawskie"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

„Zaproś leśnego skrzata do swojego domu na święta” to nowa propozycja warsztatów świątecznych organizowanych jak co roku w Parku Krajobrazowym „Góry Opawskie”.

W dniu 9 grudnia 2022 r. zapraszamy na warsztaty świąteczne, które odbędą się w siedzibie Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie”. Podobno skrzaty w Boże Narodzenie wychodzą z lasów, aby jako pomocnicy świętego Mikołaja, dostarczyć prezenty pod choinkę a wieczorem kiedy nikt nie widzi  pomagać ludziom w gospodarstwach. Może warto sprawić sobie takiego skrzata?

Z naszej strony przygotujemy wszystkie potrzebne materiały i sprzęt do jego wykonania. Zadbamy również o to, aby nasz „leśny przyjaciel” czuł się w naszych domach jak u siebie w lesie. Dlatego sprawimy mu wyjątkowe drzewko, wykonane w świątecznym klimacie.

Do udziału w warsztatach zapraszamy osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12-tego roku życia. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod nr tel.: 77 439 75 48 lub  mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 7.12.2022 r. Warsztaty są bezpłatne.

Zaczynamy od godz. 16.30.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem podanym na końcu artykułu /kliknij: czytaj dalej.../. 

 

Czytany 104 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 listopad 2022 13:17

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by