Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

środa, 21 wrzesień 2022 10:46

Terenowy Turniej Ekologiczny w Parku Krajobrazowym "Góry Opawskie" 2022 r.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Park Krajobrazowy „Góry Opawskie” oraz Nadleśnictwo Prudnik zapraszają uczniów klas IV-VI szkół podstawowych, położonych na terenie Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie” i jego okolic do wzięcia udziału w dniu 19 października 2022 r. w II edycji Terenowego Turnieju Ekologicznego w Pokrzywnej.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy o lesie, jego mieszkańcach i chronionych siedliskach a także promowanie walorów przyrodniczo-kulturowo-historycznych Parku Krajobrazowego „Góry Opawskie” oraz rozwijanie wrażliwości na piękno przyrody i potrzebę jej ochrony.

Aby wziąć udział w Turnieju prosimy o wyznaczenie trzech osób z kl. IV-VI, które będą reprezentowały szkołę. Wytypowanie ich odbywa się we wstępnych eliminacjach wewnątrzszkolnych w w/w klasach, przeprowadzonych we własnym zakresie przez szkołę. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przy rejestracji, decyduje kolejność zgłoszeń. Do Turnieju może zakwalifikować się max. 12 drużyn po jednej z każdej szkoły.

W celu przystąpienia do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (załącznik nr 1)  i przesłać pocztą elektroniczną (skan zgłoszenia) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Po zakwalifikowaniu się do turnieju co będzie potwierdzone mailem przez edukatora PKGO, prosimy przesłać Protokół (załącznik nr 2) w nieprzekraczalnym terminie do 7 października 2022 r. również skanem na adres mailowy : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uwaga: Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM w którym podane są szczegółowe informacje dotyczące organizacji i przebiegu turnieju.

 

Czytany 214 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 22 wrzesień 2022 09:39

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by