Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

piątek, 15 lipiec 2022 09:12

"gdzie ten wulkan?" - Wycieczka geologiczna po Górze św. Anny poprzedzona prelekcją na sali edukacyjnej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi (w wieku minimum 6 lat) na nasze kolejne sobotnie spotkanie wakacyjne, które odbędzie się 23 lipca 2022 r. Tym razem będzie geologicznie. Spotkanie nie jest przeznaczone dla osób mających wykształcenie geologiczne, gdyż wycieczka będzie miała charakter bardzo popularnonaukowy.W sposób przystępny, prostym językiem postaramy się przybliżyć zawiłości geologiczne Garbu Chełmskiego z jego najwyższym wzniesieniem Górą Świętej Anny. Opowiemy o różnego rodzaju skałach tu występujących oraz sposobach w jaki powstały, dowiemy się czym są skamieniałości, co stało się z dawnym wulkanem i że nie zawsze był tu suchy ląd... Spotkanie rozpocznie się o godz. 9:00 prelekcją, a zakończy ok. godz. 12:00 (+/- 30 min).

Przypominamy, że obowiązują zapisy. Prosimy je wysyłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając imiona i nazwiska osób zapisywanych oraz swój nr telefonu. Można też zapisać się dzwoniąc pod numer 77 461 50 74.

Serdecznie zapraszamy.

Pobierz Plakat.
Regulamin do pobrania i zaznajomienia się przed Spotkaniem.

Czytany 69 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 19 lipiec 2022 12:12

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by