Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

poniedziałek, 16 sierpień 2021 12:53

ZAPRASZAMY - "POZNAJEMY LAS" ZABAWY W LESIE DLA DZIECI I DOROSŁYCH

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy serdecznie na nasze przedostatnie już Piątkowe Spotkanie Wakacyjne. Tym razem kierujemy je do rodzin z dziećmi powyżej 6 r.ż. - liczymy również na Ojców :). Zapraszamy także młodzież oraz dorosłych chcących się nieco odstresować na łonie natury :) Przygotowaliśmy dla Was kilka fajnych zabaw, które pozwolą nam poznać las z nieco innej strony. Zobaczymy go nie tylko oczami, ale "posmakujemy" także dotykiem, słuchem i węchem. Myślę, że będzie ciekawie!

Miejsce spotkania: przy wiacie na punkcie widokowym w Górze św. Anny (nieopodal Zajazdu Góra Św. Anny - na rozjeździe dróg do Zdzieszowic i Leśnicy)
Data: 20 sierpnia (piątek)
Godzina: 10:00
Ubiór: stosowny do sytuacji :) czyli pełne buty, długie spodnie (najlepiej lekko znoszone :)
Zabawy potrwają około 2-3 godzin w zależności od ilości uczestników i entuzjazmu!

W związku z koniecznością przygotowa materiałów na nasze spotkanie prosimy o zapisy pod nr telefonu 77 461-50-74 - żeby dla wszystkich wystarczyło :)
Jeśli ktoś nie zdąży się zapisać lub zdecyduje w ostatnim momencie, to  również możne przybyć, ale prosimy wówczas o wyrozumiałość, gdyż możemy nie mieć dla tych osób przygotowanych imagineskopów i innych eksponatów pomocnych w naszych zajęciach :)

Zapraszamy! Oby nam pogoda dopisała. Jeśli będzie padał deszcz, spotkanie najpewniej zostanie odwołane lub przeniesione na inny termin. Prosimy śledzić nas na fb lub na naszej stronie: www.zopk.pl.

Czytany 362 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 sierpień 2021 13:12

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by