Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

środa, 06 marzec 2019 12:59

Zaproszenie na legalne wagary

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

 

 W tym roku zapraszamy wszystkich, którzy pragną wiosennego kontaktu z przyrodą do naszego Parku.

21 marca 2019 r. w tradycyjnym dniu wagarowicza, ale również w Światowym Dniu Lasu organizujemy w siedzibie Parku Krajobrazowego "Góra Św. Anny" prelekcje na temat fenologicznych pór roku, ze szczególnym uwzględnieniem złożoności wiosny.

W pierwszym dniu kalendarzowej wiosny miło nam będzie gościć grupy szkolne pod opieką nauczyciela. Zapraszamy na prelekcje, które odbywać się będą co godzinę, począwszy od godziny 9-ej. Po odbyciu prelekcji zapraszamy do samodzielnego poszukiwania oznak wiosny na terenie naszego Parku.

Mamy również dla Was niespodziankę.

Jeśli podczas poszukiwania oznak wiosny zrobicie piękne zdjęcia przedstawiające zwiastun/y wiosny i prześlecie je do nas z opisem miejsca Waszej obserwacji to nabędziecie prawo do uczestnictwa w konkursie oraz  zdobycia parkowych gadżetów. Uczestnikami tego konkursu mogą być wyłącznie osoby, które odbyły prelekcje oraz wykonały zdjęcia 21 marca 2019 r. na terenie naszego Parku. Na autorów najciekawszych obserwacji fenologicznych czekają nagrody w postaci koszulek parkowych ( kolekcja limitowana). Termin nadsyłania zdjęć upływa 29 marca 2019r.

KTO MOŻE ZOSTAĆ UCZESTNIKIEM ZAJĘĆ?

Uczestnikiem może zostać każda grupa szkolna, która dokona uprzedniej rezerwacji.  mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź telefonicznie 77 461 50 74.

Czekamy zarówno na młodzież szkół podstawowych jak i średnich. Mile widziani są również studenci.

Czytany 622 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 07 marzec 2019 09:08

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by