Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

środa, 02 marzec 2016 12:42

KONKURS "Mini Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej"

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym konkursie: "Mini Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej". Tematem tegorocznej edycji jest: "Różnorodność świata zwierząt". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas III i IV szkół podstawowych województwa opolskiego, jednak pierwszeństwo w konkursie mają szkoły z gmin, leżących na terenie trzech parków krajobrazowych Opolszczyzny: Parku Krajobrazowego "Góra Św. Anny", Parku Krajobrazowego "Góry Opawskie" i Stobrawskiego Parku Krajobrazowego.

Konkurs ma na celu poszerzenie wiedzy na temat wybranych gatunków zwierząt, współzależności w świecie przyrody, integrację dzieci o podobnych zainteresowaniach, rozbudzenie ciekawości na tematy związane z ochroną przyrody, a także samych parków krajobrazowych.

Konkurs odbędzie się 27 kwietnia (środa) 2016 r, o godz. 9:00 w każdym z wymienionych trzech parków krajobrazowych. Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo w zamieszczonych niżej załącznikach - do pobrania. Na zgłoszenia czekamy do dnia 18 marca b.r. Ilość miejsc jest ograniczona - o przyjęciu do konkursu decydować będzie kolejność nadsyłania zgłoszeń, z uwzględnieniem oczywiście kryterium położenia.

 

Czytany 3347 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 14 marzec 2016 11:03

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by