Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

wtorek, 20 marzec 2012 09:45

III Wojewódzka Mini Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uprzejmie informujemy, że w bieżącym roku szkolnym 2011/2012 organizowana jest III edycja wojewódzkiego konkursu „Mini Olimpiada Wiedzy Przyrodniczej – Przyjaciel Przyrody” dla uczniów szkół klas III i IV szkół podstawowych.
Jego celem jest m.in. pogłębianie wiedzy na temat parków kra­jobrazowych oraz poszerzanie wiadomości z zakresu ekologii, ochrony przyrody i ochrony środowiska. Uczestnicy finału olimpiady rozwiązywać będą zadania w formie krzyżówek, rebusów, zadań tekstowych itp.
Do pobrania zamieszczamy szczegółowy regulamin konkursu i protokół z przeprowadzenia eliminacji szkolnych, który będzie jednocześnie traktowany jako zgłoszenie do konkursu. Protokół ten należy przesłać na nasz adres w terminie do 13 kwietnia 2012 r.
Wszelkich informacji dotyczących konkursu udziela Pani Ela Ozimowska – koordynator konkursu z ramienia Parku Krajobrazowego "Góra Św. Anny" – tel. 77 461-50-74.

Czytany 2297 razy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by