Projekty Unijne

Znajdź w serwisie

FACEBOOK

Konkursy

ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ CIEKAWYCH KONKURSÓW I OLIMPIAD

Mapa

czwartek, 09 grudzień 2010 18:02

PPKP 2010/2011 - etap II (gminny)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu 09.12.2010r. odbył się w Publicznym Gimnazjum nr 2, im. Czesława Niemena w Strzelcach Opolskich, II etap ogólnopolskiego konkursu "Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski". Konkurs organizowany jest co roku w ramach porozumienia parków krajobrazowych.
Do etapu gminnego przystąpili uczniowie dwóch szkół: z wymienionego już wczesniej PG nr 2, im. Czesława Niemena (Tobiasz Anioł, Barbara Serej, Artur Orzeszyna i Patryk Biskup - przygotowywani przez Panią Izabelę Kościółko) oraz z Publicznego Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi w Strzelcach Opolskich (Zuzanna Kubica, Maria Hadasik, Justyna Olszewska i Hanna Ferdymus - przygotowywani przez Panią Joannę Polańską).
Uczniowie drużynowo walczyli o przejście do etapu parkowego, który odbędzie się już niedługo - 13 stycznia 2011r. Tego dnia spotkamy się w Górze św. Anny z ... drużyną reprezentującą PG z Oddziałami Dwujęzycznymi!!! Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Czytany 2220 razy

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie.
Strona współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu III Pomocy Technicznej. Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Instytucja Zarządzająca PROW na lata 2007-2013: Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Strona opracowana na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

 

2015 | Wszystkie prawa zastrzeżone - ZOPK 

designed & hosted by